KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10245081
*
nr 1024 5081
Björn Söderstedt
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, Björn Söderstedt (f. 1946), Musiker, signerad, 1999, 95x113
Kondition: skadad
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 mars 2016
kl 19:48:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/3 15:59:05
1
2.000 kr
14/3 17:25:05
2
2.200 kr
14/3 18:26:12
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björn söderstedt musiker olja oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8344 Oljemålning
Alexander Tolstoy (1895-1969), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:58
-
8359 Oljemålning
Alf Wesström (1915-1982), Sverige. Signerad, naken..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:50
-
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:50
-
7418 Oljemålning
Bengt Ellis (1923-2006), Sverige. Signerad och dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:29
-
8313 Oljemålning
Bruno Karlsson (1927-2020), Sverige. Sig, kustland..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:33
-
7076 Oljemålning
Edvin Ollers (1888-1959), Sverige. Signerad, dater..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:52
*
Björn Söderstedt
Kondition: skadad
nr 1024 5081
Björn Söderstedt
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, Björn Söderstedt (f. 1946), Musiker, signerad, 1999, 95x113
Kondition: skadad
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 2.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 mars 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/3 15:59:05 | 1 | 2.000 kr |
14/3 17:25:05 | 2 | 2.200 kr |
14/3 18:26:12 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: björn söderstedt musiker olja oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8344 Oljemålning
Alexander Tolstoy (1895-1969), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:58 -
8359 Oljemålning
Alf Wesström (1915-1982), Sverige. Signerad, naken..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:50 -
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:50
-
7418 Oljemålning
Bengt Ellis (1923-2006), Sverige. Signerad och dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:29 -
8313 Oljemålning
Bruno Karlsson (1927-2020), Sverige. Sig, kustland..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:33 -
7076 Oljemålning
Edvin Ollers (1888-1959), Sverige. Signerad, dater..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:52